Sinema & TV

Kanatsız Kuşlar’da aşk doludizgin!

atv’nin ilk bölümünden itibaren beğeniyle izlenen dizisi  Kanatsız Kuşlar’ın genç aşıkları milyonların sevgilisi oldu. Dizide Zeynep karakterini canlandıran Melis Tüzüngüç ve Onur’u oynayan Ümit İbrahim Kantarcılar’ın fanları gün geçtikçe artıyor. İkiliyi birbirlerine çok yakıştıranlar ve onların birbirlerine kavuşması için sosyal medyayı mesaj bombardımanına tutanları bu hafta sürprizler bekliyor. 

Onur ve Zeynep bu bölümde ilk kez birbirlerine aşklarını itiraf ederek romantik dakikalar yaşayacaklar. Ancak bu aşk, Zeynep’in uslanmaz platonik aşkı Ahmet (Ahmet Varlı) ve annesi Nefise (Deniz Bolışık) tarafından nasıl karşılanacak? Zeynep ve Onur’un doludizgin aşkı engellere takılacak mı, bu hafta atv’de yayınlanacak 13. Bölümde izleyeceğiz. 

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. 

Kanatsız Kuşlar ile ilgili haberleri anında almak istiyorsan

Takip Et
Kaynak: Noluyo

Haberin Devamı