Sinema & TV

Zack Snyder’ın Yönettiği Kısa Film Snow Steam Iron’dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Zack Snyder’ın ailevi nedenlerden ötürü Justice League’in yönetmenliğini devretmesinin ardından yönettiği kısa film projesi Snow Steam Iron’dan tanıtım fragmanı ve poster yayınlandı.

Dawn of the Dead ile ilk uzun metraj denemesini gerçekleştiren Zack Snyder, hemen arkasından gelen 300, Watchmen ve Sucker Punch ile sinema dünyasındaki yerini sağlamlaştırdı. Man of Steel sayesinde yolu Superman ile kesişen yönetmen, çizgi roman evreninin en ünlü kahramanların birini tüm görkemiyle beyazperdeye taşıdı. Filmin umut vadeden başarısının ardından Warner Bros., DC Extended Universe’ün anahtarlarını Synder’a teslim etti.

Ancak geçtiğimiz Mayıs ayında kızının intihar etmesi sonucunda Justice League‘in yönetmenliğini Avengers serisinin ilk 2 filmine imza atan Joss Whedon‘a devreden Snyder, kendisine terapi gibi geldiğine inandığı ve sevdiği sinemaya bir kısa film projesi ile geri dönmek üzere.

What can you do with your talented friends & family, no money and a weekend? #SnowSteamIron #ShortFilm #ComingSoon pic.twitter.com/vVSEVftjT4

— Zack Snyder (@ZackSnyder) 8 Eylül 2017

Zack Snyder’ın Yönettiği Kısa Film Snow Steam Iron’dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Kişisel Twitter hesabından filmin ilk tanıtım videosu ile posterini yayınlayan Zack Snyder, kısa filmini tanıtmak amacıyla takipçilerine şu soruyu sordu; “Yetenekli arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte, paranızın olmadığı bir hafta sonu ne yapabilirsiniz?”

Esrarengiz atmosfere sahip bir gerilim filmi izleyeceğimizin sinyallerini veren Snow Steam Iron‘ınkısa tanıtım videosunda ise, genç bir kadının kendisini kanunun karşısında bulduğuna şahit oluyoruz. Snyder’dan alışkın olduğumuz stilize görüntülere ek olarak, gerilim filmlerinde sıklıkla kullanılan viyolonsel müziklerini de duyabiliyoruz.

Ek çekimlerini ve post prodüksiyon sürecini Joss Whedon tamamlayacak olmasına rağmen açılış ve kapanış jeneriklerinde yönetmen olarak Snyder’ı göreceğimiz Justice League, 17 Kasım’da vizyona girecek.

#SnowSteamIron #ShortFilm #ComingSoon #VEROBrandAmbassador pic.twitter.com/MP702KNPs7

— Zack Snyder (@ZackSnyder) 11 Eylül 2017

The post Zack Snyder’ın Yönettiği Kısa Film Snow Steam Iron’dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! appeared first on Filmloverss.

Kaynak: Film Loverss

Haberin Devamı